جهانگیری شنبه 25 آذر 1396 11:08 ق.ظ نظرات ()

باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.

نمونه جوایز : 

جوایز باشگاه مشتریان همراه اول

مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه ای، می توانند در ازای هر پرداخت و همچنین شرکت در برخی فعالیت ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه مشتریان بهره مند گردند.

لینک ثبت نام و ورود به باشگاه مشتریان

 

مراحل ثبت نام : 

1. بعد از کلیک روی لینک ثبت نام باشگاه مشتریان صفحه زیر باز می شود که در این صفحه روی ثبت نام جدید کلیک کنید . 

 باشگاه مشتریان همراه اول


2. در این مرحله مانند تصویر زیر شماره همراه خود را وارد کنید و کاراکتر های نمایش داده شده را وارد کنید و روی گزینه دریافت کد فعال سازی کلیک کنید . ( بعد از این به شماره همراه شما یک کد فعالسازی ارسال می شود ، که در مرحله بعد باید آن را وارد کنید )

باشگاه مشتریان همراه اول


3. در این مرحله کد فعالسازی پیامک شده را وارد کرده و بررسی کد فعالسازی را بزنید . 

باشگاه مشتریان همراه اول


4. در این مرحله باید برای حساب خود رمز تعیین کنید و رمز باید ترکیب یک حرف انگلیسی و 8 عدد باشد ، این رمز و تکرار آن را مانند تصویر در جای مشخص شده وارد کنید . 

باشگاه مشتریان همراه اول


دقت کنید این رمز را به خاطر داشته باشید ، زیرا برای ورود به حساب خود و مدیریت امتیازات و یا ورود به نرم افزار همراه من از این رمز استفاده می شود . ( برای ورود های بعدی شماره همراه به عنوان نام کاربری و رمز منتخب شما به عنوان رمز ورود میباشد.) 

لینک ثبت نام باشگاه مشتریان همراه اول 

به محض ورود به باشگاه مشتریان همراه اول 22 امتیاز هدیه میگیرید . 

با خرید شارژ و اینترنت و دعوت از دوستان برای ثبت نام در باشگاه میتونید مکالمه و اینترنت و شارژ رایگان دریافت کنید .